Już czytaliśmy:

• Pan Toti i sprawa makaronu

• Pan Toti i Robocik

Projekt gimnazjalny w naszej bibliotece

Powoli dobiega końca projekt gimnazjalny realizowany w naszej bibliotece. Uczennice klasy 3 b Publicznego Gimnazjum w Węgierskiej Górce przez dwa miesiące – na jednej z przerw - spotykały się z maluchami z klas 1-3 i czytały im książkę Renaty Piątkowskiej „Nie ma nudnych dni” (pisaliśmy już o tym tutaj).

W ostatnim tygodniu zorganizowały konkurs plastyczny na ilustrację. Uczniowie tworzyli swe dzieła w bibliotece, podczas przerw. W czwartek rozstrzygnięto zmagania, a laureaci otrzymali piękne nagrody. Już wkrótce można będzie podziwiać prace konkursowe ma gazetce przed biblioteką szkolną. Dziewczętom z gimnazjum bardzo dziękujemy za ciekawe zajęcia i gratulujemy pomysłu!