Już czytaliśmy:

• Pan Toti i sprawa makaronu

• Pan Toti i Robocik

Projektowe T-shirty

Za nami super spotkanie z Panem Marcinem Pałaszem, ale dopiero teraz możemy ujawnić, jak się do niego przygotowywałyśmy. A trochę to trwało!

Nasze przygotowania owiane były medialną tajemnicą:), gdyż nie chciałyśmy zepsuć Autorowi niespodzianki.

Na spotkanie stworzyłyśmy specjalne koszulki. Nadruki wykonałyśmy same – nikt takich nie ma:)

Każda z nas umieściła na swojej koszulce tekst mówiący o tym, co sądzi o książce „Sposób na Elfa”, czego się z niej nauczyła, czy dowiedziała. Wartość naszych T-shirtów podnoszą autografy złożone przez Pana Marcina Pałasza.

Koszulki wykorzystamy ponownie już wkrótce, podczas wideokonferencji z naszym partnerem projektowym – Hiszpanią. Niech podziwiają:) i zazdroszczą. Ich autor – George Orwell – nie złoży im autografu, gdyż… nie żyje:(