Co wiemy o Wojtku?

Dzisiaj przeprowadziliśmy błyskawiczny konkurs dotyczący znajomości książki „Dziadek i niedźwiadek” Łukasza Wierzbickiego. Czytaliśmy ją na przerwach od początku stycznia! Nagrodami były zdjęcia pomnika misia Wojtka przesłane nam z Londynu przez Panią Irenę Świertok – Sawkę. Zaangażowanie uczniów klasy 2a przerosło moje oczekiwania – wszyscy chcieli odpowiadać! I okazało się, że świetnie pamiętają treść książki! Gratulacje dzieciaki!

Widząc zaangażowanie drugoklasistów, doszłam do wniosku, że takie zabawy powinny odbywać się częściej. Dlatego następną książkę też zakończymy konkursem, tym razem pisemnym, żeby nie było zamieszania (niestety dzisiaj nie udało się go uniknąć:(

Zapraszam w poniedziałek – uzgodnimy wtedy, co będziemy czytać w następnej kolejności.