Stawiamy pomnik Babciom i Dziadkom!

Od listopada tworzyliśmy w wielkiej tajemnicy … Pomnik Babci i Dziadka. Tyle jest pomników w Polsce, a nie znaleźliśmy ani jednego poświęconego właśnie naszym babciom i dziadkom. Od dzisiaj to się zmieni!

Któż bardziej niż oni zasługuje na własny pomnik? To oni opiekują się nami, gdy rodzice są w pracy. Wożą do i ze szkoły. Odrabiają z nami lekcje. Często karmią i przede wszystkim... rozpieszczają! My o tym wiemy i chcemy za wszystko podziękować!

Projekt pomnika wymyśliła Pola. Pierwszy etap, czyli stworzenie drzewa, początkowo wzięła na siebie klasa szósta. Dziewczęta pracowały bardzo ciężko, co widać na zdjęciach:) Żeby nie przedłużać czekania na efekt końcowy, do pomocy wyruszyły klasy piąte:)

Tak powstało drzewo. Wysokie, rozłożyste, z gałązkami, które pomieściły nasze, „pisane sercem” liście. Liście, na których złożyliśmy podziękowania dla babć i dziadków.