Babciu, nauczę Cię! – powiedziała wnuczka…

… i nauczyła:)

Wczoraj w naszej bibliotece spotkały się dziewczęta - z kółek: przyrodniczego i bibliotecznego - które zaprosiły swoje babcie na wspólne warsztaty. Role zostały odwrócone. Tym razem, to wnuczki uczyły babcie, jak zrobić bransoletki na dyskach kumihimo. Dziewczęta starannie przygotowały się do spotkania. Jedne, jeszcze w czasie ferii zimowych, uczyły się, jak stworzyć taką bransoletkę, inne odświeżały swoje umiejętności zdobyte dwa lata wcześniej.

I przyszedł ten moment, gdy każda z dziewcząt miała sprawdzić się w roli nauczycielki. Poszło im wspaniale. Każda z babć zrobiła przynajmniej jedną bransoletkę. Mamy nadzieję, że będą im długo służyć i przypominać miłe chwile, które razem spędziłyśmy.

Bardzo dziękujemy wszystkim wczorajszym gościom. Niektóre z babć musiały przyjechać z daleka, ale czego się nie robi dla wnucząt:)