BIBLIOTEKA SZKOŁY PoDSTAWOWEJ IM. OBROŃCÓW WĘGIERSKIEJ GÓRKI W WĘGIERSKIEJ GÓRCE

ul. Zielona 41, 34-350 Węgierska Górka, tel/fax 338641417, email: spwg@vp.pl

2016-17

Czytam, bo lubię! – ostatnia odsłona

To już naprawdę ostatnie w tym roku prace. I ostatni „absolwenci”, a raczej „absolwentki”. Są nimi: Zosia Piętka i Wiktoria Kabacik. Gratuluję dziewczęta!

Od nowego roku szkolnego program „Czytam, bo lubię!” będzie troszkę inaczej wyglądał, ale szczegóły dopiero we wrześniu:)

Czytam, bo lubię! - jeszcze tylko do 20 maja!

Rośnie ilość prac ilustrujących przeczytane książki, prezentowanych w ramach programu „Czytam, bo lubię!”. Grono tegorocznych „absolwentów” powiększyło się o kolejne cztery osoby. Są to: Antek Waligóra, Samuel Baszuk, Justynka Juraszek i Julka Gołuch.

Szczególne gratulacje dla Julki – jedynej reprezentantki klas 4-6!

Dalej czytamy!

Ferie zimowe okazały się czasem poświęconym na spotkania z książką (przynajmniej dla niektórych:). Pierwsze dni po powrocie do szkoły przyniosły napływ nowych prac do programu „Czytam, bo lubię!”

Do grona absolwentów tegorocznej edycji dołączył Bartek Piskorz. Gratulacje!

Czytam, bo lubię – pierwsze podsumowanie

Rok kalendarzowy powoli dobiegł końca, czas więc na pierwsze podsumowanie. Do tej pory w programie wzięło udział 31 uczniów. Powstało dużo bardzo kolorowych prac. Największą popularnością cieszyły się książki z serii „Czytam sobie”.

UWAGA! Siedmioro uczniów zaliczyło już program przewidziany dla swojej klasy, czyli przeczytało, opisało i zilustrowało 4 książki! Są to:

Krzyś Dziedzic z 2a

Bartek Piskorz z 2a

Mateusz Krutak z 2a

Stasiu Szczotka z 2a

Judytka Fucik z 3c

Sandra Jarco z 3c

Emilka Fiedor z 3c

Gratuluję pierwszym „absolwentom” i zapraszam innych do pójścia ich śladem!

Nadal czytamy, choć nie musimy:)

Lista uczestników programu stopniowo rośnie! Ochoczo dołączyli uczniowie klas drugich. W ubiegłym roku jeszcze nie mogli, więc teraz korzystają z okazji. Oby tak dalej!